Aldığım Ürünü Değişim Yapabilir miyim?

Ürün değişimimiz bulunmamaktadır. İademiz vardır.

Ürünümü İade Etmek İstiyorum, İade Şartları Nelerdir?

-İade süresi ürün elinize ulaştığından itibaren 7 gündür.

-Ürünü faturası ile birlikte göndermeniz gerekmekte olup, faturanızın arka kısmına iade nedeninizi belirten bir not yazmanız gerekmektedir.

-Ürün elimize ulaşmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ürün elimize ulaştıktan sonra iade işleminiz başlatılır.

-Ürün iadesinde kargo ücreti kargo paketinin içine konulmalı veya  havale-eft şeklinde yapılmalıdır.

-Kullanılmış, lekeli, yırtık, yıpranmış ve herhangi bir koku sinmiş (parfüm, deterjan ve deodorant) ürünlerde iade kabul edilmeyecektir.

-Ürünü gönderdikten sonra, kargo firmasından alacağınız gönderi kodunuzu saklayınız. Gerekli olması halinde sizden talep edilebilir.

-Ürün iade gönderi kodları:

  • Yurtiçi kargo gönderi kodu:413158782 (Melek Uluk Moda Tasarım)

  • Yukarıda verilen kodu şubedeki çalışana vererek kargonuzu bize adres bilgisi gerekmeden gönderebilirsiniz.

-İNDİRİMLİ ürünlerde iade yoktur!

Ürün İadesi Yaptığımda Ödediğim Tutar Bana Nasıl İade Edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman, kargonuz elimize ulaştıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde gerekli kontroller sağlanıp eğer iade şartları uygunsa; tarafınıza iade süreci başlatılır.

– Ödemenizi web sitemiz üzerinden kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, 3 ile 14 iş günü içerisinde kartınıza iade edilecektir.

– Ödemenizi web sitemiz üzerinden sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz, 3 ile 14 iş günü içerisinde kartınıza iade edilecektir.

– Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz hesap bilgilerine 3 ile 14 iş günü içerisinde iade edilecektir.

  • İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanacaktır.

Satın aldığım ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor ?

Melek Uluk Moda Tasarım olarak kalite kontrol testleri uygulamaktayız. Ancak tüm ürünleri kontrol etme şansımız bulunmadığından üretici kaynaklı bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu durumda ürünü faturası ile 3 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak talebinize göre stoklar dahilinde değişim veya iade işlemi yapılacaktır. Kargo ücreti Melek Uluk Moda Tasarım ödemeli olarak gönderilecektir.

Siparişimdeki indirimli ürünü iade yapabilir miyim ?

İndirimli ürünlerimizde iade yapılmamaktadır.